Doprava
Všetky zásielky posielame 1. triedou doporučene Slovenskou poštou, tzn. ak je zásielka menších rozmerov a poštár Vás zastihne na uvedenej adrese, zásielku Vám doručí do rúk. Ak je zásielka väčších rozmerov , poštár Vám nechá v schránke oznámenie o uložení zásielky na Vašej príslušnej pošte. S týmto oznámením Vám následne zásielku vydajú na Vašej pošte.
Ak je tovar skladom doba doručenia je 2-10 dní , pri akciách a výpredajoch je doba doručenie dlhšia ako 2 dni, môže sa predĺžiť na 14 dní max, nakoľko počet objednávok je vyšší ako v bežné dni. Touto cestou Vám chceme poďakovať za vašu trpezlivosť 🙂
V predvianočnom období sa doba doručenia môže predĺžiť taktiež na 14 dní.
Poštovné je 3,70 Eur pri dobierke a 2,70 Eur pri platbe vopred na účet, výnimkou sú rôzne akcie , kedy máme dopravu zľavnenú alebo úplne zadarmo – info je vždy na domovskej stránke eshopu.

Platba
Na výber máte z dvoch možností :
1. platba vopred na účet – po uhradení sumy Vám následne odošleme zásielku.
2. platba na dobierku – zásielku posielame hneď a Vy ju zaplatíte až pri jej preberaní na vašej pošte.
Prosím nerobte chyby pri objednávkach ako napríklad zvolenie platby vopred na účet a následné zakliknutie dopravy na dobierku, zbytočne Vám to predlžuje dobu vybavenia a doručenia objednávky ( áno, aj takéto situácie zvykneme riešitť 🙂 )

Veríme, že sme Vám priebeh dopravy a platby vysvetlili čo najzrozumiteľnejšie a Vám neostáva už nič iné, iba sa tešiť na Vaše HUNCÚTSKE balíčky 🙂

All search results
Scroll Up